facebook icon

Jaunpiebalgas pagasta bibliotēka apmeklētājiem nodrošina visus pakalpojumus 

biblioInformējam, ka no 8. jūnija bibliotēkas apmeklētājiem ir nodrošināta grāmatu apmaiņa, brīvpieeja krājumam, lasītavas pakalpojumi, datora izmantošana svarīgu darbību veikšanai, kā arī drukāšanas, kopēšanas un skenēšanas maksas pakalpojumi.

 

 


Lai apmeklētu Cēsu novada Jaunpiebalgas apvienības pārvaldi un tās iestādes iepriekš jāpiesakās!

covid 19

Saskaņā ar Ministru kabineta pieņemtajiem lēmumiem par drošības pasākumiem, lai mērķtiecīgi nostiprinātu Covid-19 saslimstības lejupejošo tendenci, tiek mainīta klientu apkalpošanas kārtība Cēsu novada Jaunpiebalgas apvienības pārvaldē un tās iestādēs.
Cēsu novada Jaunpiebalgas apvienības pārvaldē apmeklētājus klātienē pieņem tikai pēc pieraksta, iepriekš sazinoties ar speciālistu telefoniski vai rakstot e-pastā. Kontaktinformācija https://jaunpiebalga.lv/kontakti
Aicinām iedzīvotājus turpināt nopietni attiekties pret visiem ierobežojumiem un rekomendācijām, ievērojot piesardzības pasākumus un būt atbildīgiem pret savu un līdzcilvēku veselību, kā arī izvērtēt Cēsu novada Jaunpiebalgas apvienības pārvaldes klātienes apmeklējuma nepieciešamību, jo saziņa un pakalpojumu saņemšana ātri un ērti ir iespējama arī attālināti:
! Cēsu novada Jaunpiebalgas apvienības pārvaldei iesniegt iesniegumu iespējams:
   1) parakstot ar drošu elektronisko parakstu un nosūtot to uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.;
   2)iesniegt iesniegumu izmantojot portālu Latvija.lv, izvēloties- “Iesniegums iestādei” un iesniegt izmantojot internetbankas vai citus autorizācijas rīkus;
   3) atstājot iesnieguma oriģinālu Cēsu novada Jaunpiebalgas apvienības pārvaldes priekštelpā, tam īpaši paredzētā pastkastē.

Ja nepastāv šāda iespēja, apmeklētājam ir iespēja zvanīt uz tālruņa numuru 64162440 vai rakstīt uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ar sev interesējošo jautājumu, darbinieks izvērtēs pakalpojuma nepieciešamību un steidzamību, un tikai tad darbinieks noteiks tikšanos klātienē, ja jautājuma risināšana būs neatliekama vai neiespējama, izmantojot iepriekš norādītos iesniegumu iesniegšanas veidus.

! Maksājumus aicinām veikt internetbankā, pabalstu saņemšanai norādīt bankas kontus;
! Aktuālā informācija, iesniegumi, veidlapas un kontaktinformācija pieejama www.jaunpiebalga.lv 

!Iedzīvotāji ir aicināti izmantot portālā Latvija.lv e-pakalpojumus, kur ir pieejami vairāk nekā 700 e-pakalpojumi, turklāt lielu daļu no tiem pilnībā var pieteikt un saņemt elektroniski bez nepieciešamības doties klātienē uz iestādi. Īpaši tas attiecas uz dažādu pabalstu pieteikšanu, dzīvesvietas deklarēšanu, dažādu izziņu saņemšanu no valsts reģistriem. Tieši tāpat elektroniski var nosūtīt iesniegumu jebkurai iestādei, iesniegt gada ienākumu deklarāciju u.c.
Lūgums iedzīvotājiem atbildīgi izturēties pret savu un līdzcilvēku veselību, bez īpašas vajadzības neapmeklējot publiskas vietas.


 Vakcinācija SIA “Vecpiebalgas doktorāts” Jaunpiebalgas filiālē

doktorats

Vecpiebalgas doktorāta Jaunpiebalgas filiālē būs iespēja saņemt vakcīnu pret COVID-19. Vakcinācija tiks veikta tikai pēc iepriekšēja pieraksta katram norādītajā laikā, ievērojot valstī noteiktās prioritārās grupas.

Pieteikties vakcinācijai iespējams katru darba dienu no plkst. 11.00 līdz 14.00, zvanot uz tel.nr. 64162344.
Piesakoties jānorāda pacienta vārds, uzvārds un kontakttālrunis, lai vēlāk varam informēt par vakcinācijas laiku. SIA "Vecpiebalgas doktorāts" darbība COVID-19 ārkārtas situācijas laikā

 doktorats- Ja ir akūtas problēmas - vispirms lūdzam zvanīt, Jums sniegs tālākas norādes.
 - Ja zāles iet uz beigām - lūdzu, zvaniet! Ir saprotams, ka tāpat būs jādodas uz aptieku, bet tā Jūs samazināsiet pavadāmo laiku sabiedriskā vietā.
 - Ja esat atgriezies no JEBKURĀM ārzemēm pēdējo 14 dienu laikā, nekādā gadījumā nenāciet uz doktorātu un nestaigājiet apkārt (tai skaitā uz veikalu), bet ZVANIET!
Profilaktiskās apskates tiek atceltas uz ārkārtas situācijas laiku. Bērnu profilaktiskās potes iespējams saņemt norādītā laikā, iepriekš piesakoties zvanot.
Telefona nr. saziņai 64162344 (Jaunpiebalga)
Šos punktus ievērosim Vecpiebalgas doktorātā visos pieņemšanas punktos!
Lūdzam šo informāciju nodot arī visiem saviem tuvākajiem, tai skaitā, kaimiņiem.

Aktualitātes

aktualitatespasakumidomes lemumidokumentiiepirkumipakalpojumi

Autortiesības © 2021 Cēsu novada Jaunpiebalgas apvienības pārvalde. Visas tiesības aizsargātas.
Reģistrācijas Nr. 90000031033  Gaujas iela 4, Jaunpiebalga, Jaunpiebalgas pagasts, Cēsu novads, LV-4125