Vestulefacebook icon  

Cesis logo
Cēsu novada dome 21.aprīļa sēdē lēma pagarināt apvienoto novadu attīstības programmu termiņus, līdz tiks apstiprināta jaunizveidotā Cēsu novada attīstības programma. Tāpat arī aktualizēja piecu bijušo novadu - Cēsu, Priekuļu, Vecpiebalgas, Līgatnes un Pārgaujas attīstības programmu investīciju plānus.

 
Aktualizācija veikta, lai iegūtu valsts aizdevumu Covid-19 izraisītās krīzes seku mazināšanai un novēršanai un nodrošinātu pilnvērtīgu pašvaldības pakalpojumu klāstu iedzīvotājiem, kā arī, lai sekmētu administratīvi teritoriālās reformas mērķu sasniegšanu.

Ietvertās projektu idejas ir pašvaldības transporta infrastruktūras ielu vai ceļu pārbūve. Paredzēta Jumpravas ielas un autoceļa Lieltītmaņi – Upesmuižnieki atjaunošana Līgatnē, autoceļa Čaukas – Kūdums atjaunošana ar divkārtu virsmas apstrādi Raiskuma pagastā un autoceļa Zaube – Jaungalžēni pārbūve posmā no 0.45 kilometra līdz 1.65 kilometram Zaubes pagastā.

Vecpiebalgas vidusskolas pirmsskolas izglītības iestādei tiek paredzēta ēkas jumta seguma nomaiņa ar bēniņu siltināšanu. Amatas pagasta Spārē paredzēta notekūdeņu attīrīšanas iekārtas un sadzīves notekūdeņu tīklu izbūve. Valsts aizdevuma programmā turpinās arī pašvaldības ēku energoefektivitātes pasākumu īstenošana, iekļaujot pašvaldības ēkas atjaunošanu Rūpnīcas ielā 8, Liepā.

Investīciju projektu pieteikumi tiks sagatavoti un iesniegti Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā izvērtēšanai pašvaldībām paredzētā valsts aizdevuma sadalei.

Lēmums un aktualizētie investīciju plāni pieejami Teritorijas attīstības plānošanas informācijas sistēmā (www.tapis.gov.lv) un novada oficiālajās mājaslapās. Saites uz aktualizētajiem investīciju plāniem:

Aktualitātes

21 Jūnijs 2022
Īpaša svētku noskaņa, uguns rituāli, lauku labumi tirdziņos, koncerti, dejas līdz rīta gaismai, tradicionālie Līgo skrējieni un citi aizraujoši notikumi sagaida mūsu novadniekus un viesus saulgriežu ...
21 Jūnijs 2022
Cēsu novada dome apstiprinājusi jaunus saistošos noteikumus, kas nosaka vecāku līdzfinansējuma ...
21 Jūnijs 2022
Cēsu novada dome apstiprinājusi noteikumus par zvejas limitu noteikšanu un zvejas rīku licenču ...
21 Jūnijs 2022
Cēsu novada dome apstiprinājusi Cēsu novada pašvaldības iestādes "Kultūras pārvalde" nolikumu, ...
20 Jūnijs 2022
Cēsu novada dome apstiprinājusi kārtību, kādā Cēsu novada pašvaldība kompensē vispārējās ...
20 Jūnijs 2022
Piektdien, 8.jūlijā, no plkst.10.00 līdz plkst.12.00 Zoom platformā notiks bezmaksas seminārs ...
17 Jūnijs 2022
Skolu apmaiņas partnerību projekts sākts 2019.gada 1.septembrī un tajā piedalās dalības grupas no ...
16 Jūnijs 2022
Ceturtdien, 16.jūnijā, Cēsu novada dome apstiprināja jaunus saistošos noteikumus, kas nosaka ...

Aktualitates JPPasakumi CN JPDomes lemumi JPdokumentiiepirkumipakalpojumi

Autortiesības © 2021 Cēsu novada Jaunpiebalgas apvienības pārvalde. Visas tiesības aizsargātas.
Reģistrācijas Nr. 90000031033  Gaujas iela 4, Jaunpiebalga, Jaunpiebalgas pagasts, Cēsu novads, LV-4125

Ukraina