Drukāt

Ārkārtas situācijas laikā līdz 11.01.2022 apmeklējot bibliotēku

biblio SmallSaskaņā ar LR Kultūras ministrijas vadlīnijām Jaunpiebalgas pagasta bibliotēka līdz valstī noteiktās ārkārtējās situācijas beigām 11.01.2022. apmeklētājus apkalpo "zaļajā" jeb drošajā režīmā.
Ieeja bibliotēkā pa sānu durvīm. Lai iekļūtu bibliotēkā, lūdzam zvanīt pa tālr. 64107903; 29230240.
Apmeklējot bibliotēku:
 - pieaugušajiem jāuzrāda derīgs "COVID-19" vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts kopā ar personu apliecinošu dokumentu;
 - bērniem no 12 gadu vecuma jāuzrāda vakcinācijas, pārslimošanas vai testēšanas sertifikāts vai laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veiktu skrīninga testu ar negatīvu rezultātu;
 - bērnus līdz 12 gadu vecumam pavada pieaugušais, kurš var uzrādīt atbilstošu sertifikātu.

Maksimālais uzturēšanās laikā bibliotēkā – 30 minūtes dienā.

Uzturoties bibliotēkā, jāievēro visi epidemioloģiskās drošības noteikumi!

"Zaļajā" jeb drošajā režīmā klātienē tiek nodrošināti visi bibliotēkas pamatpakalpojumi – grāmatu apmaiņa, iespēja apmeklēt periodikas un novadpētniecības lasītavas, saņemt datorpakalpojumus, kā arī kopēšanas, drukāšanas un skenēšanas maksas pakalpojumus.
Aicinām grāmatu rezervāciju veikt attālināti, izmantojot elektronisko kopkatalogu (autorizācijas dati – lietotājvārds un parole – tiek izsniegti pēc pieprasījuma), telefoniski vai rakstot e-pastā.
Ja apmeklētājs nevar uzrādīt derīgu "COVID-19" vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, par grāmatu saņemšanas kārtību lūdzam sazināties ar bibliotēku.
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Tālr. 64107903; 29230240


 Vakcinācija SIA “Jaunpiebalgas doktorāts” 

doktorats

Jaunpiebalgas doktorāta būs iespēja saņemt vakcīnu pret COVID-19. Vakcinācija tiks veikta tikai pēc iepriekšēja pieraksta katram norādītajā laikā, ievērojot valstī noteiktās prioritārās grupas.

Pieteikties vakcinācijai iespējams katru darba dienu no plkst. 11.00 līdz 14.00, zvanot uz tel.nr. 64162344.
Piesakoties jānorāda pacienta vārds, uzvārds un kontakttālrunis, lai vēlāk varam informēt par vakcinācijas laiku. SIA "Jaunpiebalgas doktorāts" darbība COVID-19 ārkārtas situācijas laikā

 doktorats- Ja ir akūtas problēmas - vispirms lūdzam zvanīt, Jums sniegs tālākas norādes.
 - Ja zāles iet uz beigām - lūdzu, zvaniet! Ir saprotams, ka tāpat būs jādodas uz aptieku, bet tā Jūs samazināsiet pavadāmo laiku sabiedriskā vietā.
 - Ja esat atgriezies no JEBKURĀM ārzemēm pēdējo 14 dienu laikā, nekādā gadījumā nenāciet uz doktorātu un nestaigājiet apkārt (tai skaitā uz veikalu), bet ZVANIET!
Profilaktiskās apskates tiek atceltas uz ārkārtas situācijas laiku. Bērnu profilaktiskās potes iespējams saņemt norādītā laikā, iepriekš piesakoties zvanot.
Telefona nr. saziņai 64162344 (Jaunpiebalga)
Lūdzam šo informāciju nodot arī visiem saviem tuvākajiem, tai skaitā, kaimiņiem.