Vestulefacebook icon  

E-iesniegumi

Cēsu novada Jaunpiebalgas apvienības pārvalde nodrošina ar drošu elektronisku parakstu parakstītu elektronisko dokumentu saņemšanu, par elektronisko datu nesēju izmantojot elektronisko pastu.

Ērtākai un ātrākai informācijas apmaiņai un pakalpojumu saņemšanai ar Cēsu novada Jaunpiebalgas apvienības pārvaldI, iesakām izmantot elektroniskos saziņas līdzekļus:

• e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Piedāvājam iespēju pakalpojumu pieprasīt elektroniski, iesniedzot ar drošu elektronisku parakstu parakstītu iesniegumu. Veidlapa iesnieguma aizpildīšanai ir pieejama atsevišķi pie katra pakalpojuma.

Elektroniskā pasta adrese iesnieguma par pakalpojumiem iesniegšanai, kas parakstīts ar drošu elektronisku parakstu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

ico doc Priekšlikuma, sūdzības, jautājuma vai lūguma iesniegšanas veidlapa Cēsu novada Jaunpiebalgas apvienības pārvaldei(doc)

socialiebarintiesabuvniecibadeklaresanaspasvald.atlaijasnekustamais.ipasizglitiba.kulturasazina.ar.pasvkapsetacivilaktu regkomunalie

 

Autortiesības © 2021 Cēsu novada Jaunpiebalgas apvienības pārvalde. Visas tiesības aizsargātas.
Reģistrācijas Nr. 90000031033  Gaujas iela 4, Jaunpiebalga, Jaunpiebalgas pagasts, Cēsu novads, LV-4125

Ukraina