Vestulefacebook icon  

Jaunpiebalgas regbija jaunieši

Regbijs Jaunpiebalgā ienāca 2013 gada nogalē. Jauniešu atsaucība bija milzīga. Pagājuši vairāki gadi, daudzi izaugši, devušies mācību un darba gaitās uz Rīgu u.t.t. Katra sportista sapnis ir tikt Lavijas Nacionālajā izlasē un piedalīties Olimpiādēs. Es varu teikt, ka mūsu novada jaunieši ir sasnieguši savu sapņu realizāciju ar darbošanos regbijā.
Roberts Brikmanis Latvijas čompionātā- zelts, Latvijas Jauniešu Olimpiādē -sudrabs, ir Latvijas U 18 izlases spēlētājs regbijā 7 un regbijā 15 ,pašlaik kandidāts uz Latvijas Nacionālo izlasi pieaugušajiem R7 un R15.
Uldis Bundzinieks Latvijas U18 izlases spēlētājs.
Mārcis Klapars Latvijas U18 izlases spēlētājs.
Alens Rozītis Latvijas U18 izlases spēlētājs.
Rītavs Žīgurs Latvijas U18 izlases spēlētājs.
Salvis Lazda Latvijas U18 izlases kandidāts.
Ilvars Keišs Latvijas U18 izlases kandidāts.
Tomēr vislabākos rezultātus ir sasniegušas mūsu novada meitenes kuras sākumā bija pārstāvētas kuplā skaitā: Amanda Zariņa; Armanda Azace; Karīna Azace; Viktorija Brikmane; Agija Ābelniece; Klinta Ostrovska; Ivanda Ķīķere; Izabella Kvecko; Agrita Eglīte; Vita Skosa; Kristīne Baltkaula. Latvijas čempionāta gaitā mūsu meitenes sava spēles stila un spēles formu dēļ tika iesauktas par ‘’melnajām pantērām’’! Trīs ‘’melnās pantēras’’ ir ieguvušas visus iespējsmos titulus jauniešiem. Tās ir- Viktorija Brikmane; Agija Ābelniece un Izabella Kvecko viņas trīs gadus pēc kārtas ir izcīnījušas Latvijas Čempionu titulu, divās Latvijas Jauniešu Olimpiādēs ieguvušas sudraba medaļas, tikušas Latvijas U18 izlasē 2017.- 2018. gadā. Piedalījās turnīros Polijā; Lietuvā; Vācijā; Andorā un šogad piedalīsies Eiropas Čempionātā Francijā-Višī. Ir bijušas pārākas par Polijas, Vācijas , Lietuvas, Čehijas U18 izlasēm. Izdevies apspēlēt arī sieviešu klubu komandas Latvijā, Lietuvā, Somijā. Gribu pateikt lielu paldies par atbalstu Jaunpiebalgas novada domei un RK’’Livonia’’. Paldies!

2018.gada 19 aprīlis. Jaunpiebalgas novada jauniešu treneris regbijā,
Latvijas U18 izlases treneris Uldis Ozoliņš.

weblink Livonia regbija mājas lapa

video Mazo regbija komanda
video Meiteņu regbija komanda
video U15 regbija komanda
video U18 regbija komanda
video Regbija intervijas

Autortiesības © 2021 Cēsu novada Jaunpiebalgas apvienības pārvalde. Visas tiesības aizsargātas.
Reģistrācijas Nr. 90000031033  Gaujas iela 4, Jaunpiebalga, Jaunpiebalgas pagasts, Cēsu novads, LV-4125

Ukraina