Vestulefacebook icon  

Image 2

facebook icon

Gaujas 2a, Jaunpiebalgas pagasts, Cēsu novads, LV – 4125

Kultūras nama vadītāja: Egita Zariņa t. 26449732, 26422009
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Kultūras darba organizators: Una Gaile t.22069779
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


Jauniešu deju kolektīvs "Piebaldzēni", vadītāja Lāsma Skutāne, tel. 26178257, e pasts - Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Vidējās paaudzes deju kolektīvs "Piebaldzēni", vadītāja Lāsma Skutāne, tel. 26178257, e pasts - Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Jauktais koris "Jaunpiebalga", Vadītājs Emīls Rusovs, tel. 22473400, e pasts - Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Folkloras kopa "Piebaldzēni", vadītāja Ieva Damroze, tel. 26534483, e pasts - Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Jaunpiebalgas kultūras nama amatierteātris "Triksteri", vadītāja Aina Damroze, tel. 26547396, e pasts - Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


Seni stāsti liecina, ka kultūras pirmsākumi Jaunpiebalgā meklējami jau 19.g. sākumā. Tad notikušas sabiedriskas vakarēšanas, kurās spēlējuši, dziedājuši, apsprieduši arī muižnieku netaisnības. Doma par sabiedriskas pašdarbības organizācijas dibināšanu veidojusies padsmitajos gados, kad no Dubura divgadīgās skolas pēc tās beigšanas atgriezās Jānis Baldzēns. 1920. gadā iestājās miera laiki – muižnieku vara bija kritusi. Biedrībai vēl joprojām nebija mājas un zemes. Un tad, 1922.gadā , par iemaksu 2500,- ( rubļu) zemes ierīcības komiteja Jaunpiebalgas kultūras biedrībai piešķīra muižas klēti. 1922. gada 15. augustā biedrības priekšnieks Jānis Baldzēns saņēma klēts atslēgas. Pēc lieliem darbiem tā paša gada 31. decembrī notika Kultūras nama atklāšanas svētki.
Lielākais Kultūras biedrības pasākums bija 1930. gada 3. augustā rīkotie pirmie Piebalgas novada dziesmu svētki ar 15 koru 1500 dziedātāju piedalīšanos.

Jaunpiebalgas kultūras nama amatierkolektīvi

 Jauniešu deju kolektīvs "Piebaldzēni"   skatīt vairāk (jpg) 
 Vidējās paaudzes deju kolektīvs "Piebaldzēni"   skatīt vairāk (jpg)
 Jauktais koris "Jaunpiebalga"  skatīt vairāk (jpg)
 Folkloras kopa "Piebaldzēni"  skatīt vairāk (jpg)
 Jaunpiebalgas kultūras nama amatierteātris "Triksteri"   skatīt vairāk (jpg)
 skatīt vairāk (jpg)

  

Autortiesības © 2021 Cēsu novada Jaunpiebalgas apvienības pārvalde. Visas tiesības aizsargātas.
Reģistrācijas Nr. 90000031033  Gaujas iela 4, Jaunpiebalga, Jaunpiebalgas pagasts, Cēsu novads, LV-4125

Ukraina