Vestulefacebook icon  

Notikumu kalendārs

Iepriekšējais mēnesis Iepriekšējā diena Nākošā diena Nākošais mēnesis
Gads Mēnesis Nedēļa Šodiena Meklēt Pāriet uz mēnesi
Foto medību spēle “Iepazīsti Jaunpiebalgu!”
No Piektdiena, 2. Aprīlis 2021 -  00:01
līdz Otrdiena, 6. Aprīlis 2021 - 23:59

fotoakcijaLai jautri, aktīvi pavadītu brīvdienas svaigā gaisā mājsēdes laikā gan jaunpiebaldzēniem, gan viesiem ir iespēja no šī gada 2.aprīļa līdz 6.aprīlim piedalīties aizraujošā foto medību spēlē „Iepazīsti Jaunpiebalgu!”.
Spēles dalībniekiem Jaunpiebalgā jābūt vērīgiem un jāatrod, ejot pa gājēju celiņu Gaujas ielas visā garumā, pēc iespējas vairāk objektu pēc neliela fotogrāfijas fragmenta, kas attēlots uzdevumu lapā. Kad objekts būs atrasts, tas jānofotogrāfē pilnā apmērā un jādodas tālāk.
Piedalīties var ikviens, bez vecuma ierobežojumiem, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskos drošības pasākumus Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

Lai piedalītos fotomedību spēlē, Jums būs nepieciešams:
    fotokamera vai telefons ar fotografēšanas iespēju;
    fotomedību spēles uzdevuma lapa ar 30 meklējamajiem attēliem.
   ico pdf Uzdevumu lapa (pdf)

Spēles apraksts
Lai piedalītos foto medību spēlē “Iepazīsti Jaunpiebalgu” nepieciešama uzdevumu lapa, kuru var lejupielādēt digitāli no Jaunpiebalgas novada domes mājaslapas www.jaunpiebalga.lv, facebook lapas, vai to saņemt visiem pieejamajā vietā 01.04.2021. no plkst 9.00-16.00 Jaunpiebalgas novada domes ēkā pie pasta – pie dokumentu kastītes.
Uzdevumu lapā ir 30 dažādi objektu fragmenti, bez paskaidrojumiem, kur tie uzņemti. Tie var būt ceļa zīmes, sienu zīmējumi, ēku daļas vai kādas citas interesantas detaļas.
Spēles dalībniekiem uzdevums ir saprast, kur katrs fotoattēla fragments tapis, jāatrod konkrētā vieta, jānofotografē tā un jāiesūta uz mobilo tālruni 27833204, izmantojot mobilo aplikāciju WhatsApp un norādot savu komandas nosaukumu.
Spēlē var piedalīties ar visiem atrastiem punktiem vai tikai dažiem, tos lūdzam iesūtīt vienā piegājienā no viena un tā paša telefona numura, termiņa laikā no 2.aprīļa līdz. 6. aprīlim ieskaitot.

Rezultāti un apbalvošana
Dalībnieku rezultāti tiks publicēti 9. aprīlī Jaunpiebalgas novada domes mājaslapā www.jaunpiebalga.lv un facebook lapā.
Starp visiem dalībniekiem, kas būs iesūtījuši objektu fotogrāfijas, tiks izlozētas 3 pārsteiguma un 3 veicināšanas balvas. Laimīgo uzvarētāji tiks paziņoti Jaunpiebalgas novada pašvaldības www.facebook.com lapā un novada mājaslapā www.jaunpiebalga.lv . Par balvu saņemšanu sazināsimies privāti.

Autortiesības © 2021 Cēsu novada Jaunpiebalgas apvienības pārvalde. Visas tiesības aizsargātas.
Reģistrācijas Nr. 90000031033  Gaujas iela 4, Jaunpiebalga, Jaunpiebalgas pagasts, Cēsu novads, LV-4125

Ukraina