Vestulefacebook icon  

Lai atspoguļotu apvienotā Cēsu novada jauno ģeogrāfisko aptvērumu, mobilajai lietotnei “Cēsis 8911” mainīts nosaukums uz “Cēsu novads”. Patlaban tā pieejama visiem jaunā Cēsu novada iedzīvotājiem.


Lietotne “Cēsu novads” katram apvienotā Cēsu novada iedzīvotājam sniedz iespēju ērti un operatīvi ziņot par pamanītām saimnieciskajām problēmām novadā, kurām nepieciešams steidzams risinājums, kā arī saņemt pašvaldības speciālistu atbildi.

Tas nozīmē, ka turpmāk par dažādām nebūšanām un likstām varēs ziņot ne tikai cēsnieki un vaivēnieši, kā tas bija līdz šim, bet arī Pārgaujas, Līgatnes, Amatas, Priekuļu, Vecpiebalgas un Jaunpiebalgas apvienības iedzīvotāji.

“Lietotne labi iedzīvojusies, tai ir stabila lietotāju bāze no vēsturiskā Cēsu novada, līdz ar ko ir loģiski, ka šo risinājumu piedāvājam visa jaunā novada iedzīvotājiem. Svarīgi, ka pašvaldība iedzīvotājam pieejama rokas stiepiena attālumā, jo lielākoties reaģējam uz problēmām, ko cilvēks pamana savā ikdienas ceļā, taču tās varbūt nav tik lielas, lai iedzīvotājs pašvaldībai speciāli rakstītu iesniegumu, taču gana nozīmīgas, lai par tām tomēr ziņotu,” stāsta Cēsu novada Centrālās administrācijas Komunikācijas un klientu servisa pārvaldes vadītājs Kārlis Pots.

Lietotnē Cēsu novada iedzīvotājiem iespējams ne tikai ziņot par sev aktuālām problēmām, bet arī saņemt paziņojumus un citu svarīgu informāciju no pašvaldības. Pašvaldība tajā ziņo par satiksmes ierobežojumiem novadā, slēgtiem ceļa posmiem pilsētas vai lauku teritorijās, plānotajiem remontdarbiem u.tml.

Mobilā lietotne turpinās kalpot par lielisku rīku, lai veicinātu savstarpēju sadarbību, iedzīvotāju iesaisti un pašvaldības pieejamību. Iesniedzot savu ziņojumu saņemsiet arī atgriezenisko saiti – informāciju par iesniegtās problēmas novēršanu vai virzību.

Kopš 2018.gada lietotnē pieteiktas visdažādākās problēmas – nedegošs ielu apgaismojums, bojātas ceļazīmes, noklīduši mājdzīvnieki, bojāts ceļa segums u.tml.

Pērn atrisinātas 537 problēmas. Visbiežāk tika saņemti ziņojumi par infrastruktūras bojājumiem, kurus izdevies novērst vidēji divu, trīs dienu laikā.

Aicinām ikvienu Cēsu novada iedzīvotāju lejupielādēt mobilo lietotni, rīkoties un ziņot, lai kopīgi un operatīvi spētu nodrošināt sakoptu un drošu vidi sev apkārt!

“Cēsu novads” ir bezmaksas lietotne, kas pieejama “Android” un “Apple” viedtālruņiem attiecīgi “Google Play” vai “App Store” platformās. Tās izstrādātājs ir SIA “Mobio”.

Aktualitātes

27 Janvāris 2022
Šī gada pirmajā Cēsu novada domes sēdē pieņemti 46 lēmumi. Šajā rakstā aplūkoti lēmumi, kas no visiem pieņemtajiem vistiešākajā veidā attiecas uz iedzīvotāju ikdienu un dažādām dzīves situācijām. ...
26 Janvāris 2022
Turpinot īstenot projektā “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību ...
26 Janvāris 2022
Realizējot Administratīvi teritoriālo reformu, Cēsu novadā centralizēta virkne pašvaldības ...
25 Janvāris 2022
Ar atklāšanas pasākumu 19.janvārī, tiešsaistes platformā ZOOM, norisinājās pilotprojekta ...
25 Janvāris 2022
No pirmdienas, 24.janvāra, Cēsu novada sociāli mazaizsargātie iedzīvotāji, kuriem Sociālais ...
24 Janvāris 2022
Cēsu teātris iesācis gadu, gatavojot jaunu, intriģējošu iestudējumu “Lākturu dedzinātāji” par ...
24 Janvāris 2022
Turot publiski pausto solījumu par Eiropas kultūras galvaspilsētai 2027.gadam sagatavotās kultūras ...

Aktualitates JPPasakumi CN JPDomes lemumi JPdokumentiiepirkumipakalpojumi

Autortiesības © 2021 Cēsu novada Jaunpiebalgas apvienības pārvalde. Visas tiesības aizsargātas.
Reģistrācijas Nr. 90000031033  Gaujas iela 4, Jaunpiebalga, Jaunpiebalgas pagasts, Cēsu novads, LV-4125