facebook icon

Saskaņā ar LR Kultūras ministrijas vadlīnijām Jaunpiebalgas pagasta bibliotēka līdz valstī noteiktās ārkārtējās situācijas beigām 11.01.2022. apmeklētājus apkalpo "zaļajā" jeb drošajā režīmā.
Ieeja bibliotēkā pa sānu durvīm. Lai iekļūtu bibliotēkā, lūdzam zvanīt pa tālr. 64107903; 29230240.
Apmeklējot bibliotēku:
 - pieaugušajiem jāuzrāda derīgs "COVID-19" vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts kopā ar personu apliecinošu dokumentu;
 - bērniem no 12 gadu vecuma jāuzrāda vakcinācijas, pārslimošanas vai testēšanas sertifikāts vai laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veiktu skrīninga testu ar negatīvu rezultātu;
 - bērnus līdz 12 gadu vecumam pavada pieaugušais, kurš var uzrādīt atbilstošu sertifikātu.

Maksimālais uzturēšanās laikā bibliotēkā – 30 minūtes dienā.

Uzturoties bibliotēkā, jāievēro visi epidemioloģiskās drošības noteikumi!

"Zaļajā" jeb drošajā režīmā klātienē tiek nodrošināti visi bibliotēkas pamatpakalpojumi – grāmatu apmaiņa, iespēja apmeklēt periodikas un novadpētniecības lasītavas, saņemt datorpakalpojumus, kā arī kopēšanas, drukāšanas un skenēšanas maksas pakalpojumus.
Aicinām grāmatu rezervāciju veikt attālināti, izmantojot elektronisko kopkatalogu (autorizācijas dati – lietotājvārds un parole – tiek izsniegti pēc pieprasījuma), telefoniski vai rakstot e-pastā.
Ja apmeklētājs nevar uzrādīt derīgu "COVID-19" vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, par grāmatu saņemšanas kārtību lūdzam sazināties ar bibliotēku.
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Tālr. 64107903; 29230240

Aktualitātes

aktualitatespasakumidomes lemumidokumentiiepirkumipakalpojumi

Autortiesības © 2021 Cēsu novada Jaunpiebalgas apvienības pārvalde. Visas tiesības aizsargātas.
Reģistrācijas Nr. 90000031033  Gaujas iela 4, Jaunpiebalga, Jaunpiebalgas pagasts, Cēsu novads, LV-4125