facebook icon

Savus digitālos Covid-19 sertifikātus var saņemt arī tie iedzīvotāji, kuri nelieto internetu vai nevar pieslēgties tīmekļvietnē www.covid19sertifikats.lv ar kādu no drošas piekļuves līdzekļiem (internetbanku, eID u.c.).
Savus digitālos Covid-19 sertifikātus var saņemt Jaunpiebalgas Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā (VPVKAC) Jaunpiebalgā, Gaujas ielā 4., darbadienās no plkst. 9.00 - 17.00, piektdienās līdz plkst. 16.00.
Pirms došanās uz VPVKAC, lūgums sazināties pa tālr.64162440 vai rakstīt e-pastā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , lai precizētu un vienotos par konkrēto dienu un laiku. Obligāti līdzi ir jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai personas apliecība) identitātes pārbaudei, kā arī klientu apkalpošanas centrā būs jāaizpilda un jāparaksta speciālpilnvaras veidlapa ar kuru pilnvarosiet KAC speciālisti e-pakalpojuma «Sadarbspējīga COVID-19 vakcinācijas, testēšanas vai pārslimošanas sertifikāta saņemšana», kā arī sadarbspējīga COVID-19 vakcinācijas, testēšanas un pārslimošanas sertifikāta pieprasīšanu klienta vārdā un izsniegšanu papīra formātā.
Klientu apkalpošanas centrā klienti, kuriem ir autentificēšanās līdzekļi (internetbanka, IeD u.c.),var saņemt konsultāciju par COVID-19 sertifikāta iegūšanu, kā arī to izdrukāt
Sīkākas ziņas skatiet arī https://covid19.gov.lv/index.php/covid-19/par-covid-19/digitalais-covid-19-sertifikats !

Aktualitātes

aktualitatespasakumidomes lemumidokumentiiepirkumipakalpojumi

Autortiesības © 2021 Cēsu novada Jaunpiebalgas apvienības pārvalde. Visas tiesības aizsargātas.
Reģistrācijas Nr. 90000031033  Gaujas iela 4, Jaunpiebalga, Jaunpiebalgas pagasts, Cēsu novads, LV-4125