facebook icon

Informācija par bibliotēkas darbu ārkārtas situācijas apstākļos!

biblio not SmallValstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā līdz 2022.gada 11.janvārim Jaunpiebalgas pagasta bibliotēka turpina apkalpot visus reģistrētos bibliotēkas lietotājus, ievērojot ierobežojumus un jaunos noteikumus:
1. Pakalpojumu saņemšana iespējama tikai pēc iepriekšēja pieraksta.
Izdevumu pasūtīšana, uzziņas, konsultācijas un pieteikšanās pa tālr. 64107903 vai 29230240 vai e- pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
2. Reģistrētie bibliotēkas lietotāji AR sadarbspējīgu sertifikātu tiek apkalpoti bibliotēkas darba laikā, ievērojot 2 m distanci, dezinficējot rokas un lietojot sejas aizsargmaskas. Var saņemt visus pakalpojumus.
3. Reģistrētiem bibliotēkas lietotājiem BEZ sadarbspējīga sertifikāta tiek nodrošināta grāmatu apmaiņa.
4. Bērni bibliotēku apmeklē individuāli. Ja bērni līdz 12 gadu vecumam bibliotēku apmeklē kopā ar pieaugušo, tad tikai tādas personas pavadībā, kurai ir sadarbspējīgs sertifikāts. Ja pavadošai personai nav minētā sertifikāta, tiek nodrošināta grāmatu apmaiņa.
5. Iekštelpās bibliotēkā vienlaikus var atrasties 4 personas (1 telpā- 1 apmeklētājs).
6. Datora izmantošana – 15 minūtes.
7. Ārkārtas situācijas laikā aicinām izmantot attālināto izdevumu rezervāciju un saņemšanu: zvanot vai rakstot uz augstāk norādīto kontaktinformāciju vai izmantojot elektronisko kopkatalogu: https://cesis.biblioteka.lv/Alise/lv/home.aspx ;
8. Aicinām bez maksas lasīt grāmatas www.3td.lv e-grāmatu bibliotēkā un izmantot LNB digitālos resursus www.periodika.lvwww.gramatas.lndb.lv u.c.!
9. Bibliotēka piedāvā iespēju reģistrēties attālināti: aizpildot elektronisko reģistrācijas anketu: Šeit , sūtot uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


 

Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Jaunpiebalgas apvienības pārvaldē

jpp paz

Pamatojoties uz 11.oktobrī izsludināto ārkārtējo situāciju, veiktas izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Jaunpiebalgas apvienības pārvaldē.
Pakalpojumu saņemšana pie pārvaldes speciālistiem iespējama tikai pēc iepriekšēja pieraksta.
Joprojām iedzīvotāju iesniegumus pieņem elektroniski (Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., latvija.lv), papīrā formātā (āra pastkastē pie Cēsu novada Jaunpiebalgas apvienības pārvaldes un Zosēnu pagasta pārvaldes) un pa pastu.
Uzziņas pa t.64162440.
Kontakti saziņai: https://jaunpiebalga.lv/kontakti

Saistībā ar izmaiņām nozaru normatīvajā regulējumā, var mainīties arī pašvaldības iestāžu darba organizācijas kārtība. Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai pašvaldības mājas lapā un sociālajos tīklos.
Lūgums iedzīvotājiem atbildīgi izturēties pret savu un līdzcilvēku veselību, bez īpašas vajadzības neapmeklējot publiskas vietas.


 Vakcinācija SIA “Vecpiebalgas doktorāts” Jaunpiebalgas filiālē

doktorats

Vecpiebalgas doktorāta Jaunpiebalgas filiālē būs iespēja saņemt vakcīnu pret COVID-19. Vakcinācija tiks veikta tikai pēc iepriekšēja pieraksta katram norādītajā laikā, ievērojot valstī noteiktās prioritārās grupas.

Pieteikties vakcinācijai iespējams katru darba dienu no plkst. 11.00 līdz 14.00, zvanot uz tel.nr. 64162344.
Piesakoties jānorāda pacienta vārds, uzvārds un kontakttālrunis, lai vēlāk varam informēt par vakcinācijas laiku. SIA "Vecpiebalgas doktorāts" darbība COVID-19 ārkārtas situācijas laikā

 doktorats- Ja ir akūtas problēmas - vispirms lūdzam zvanīt, Jums sniegs tālākas norādes.
 - Ja zāles iet uz beigām - lūdzu, zvaniet! Ir saprotams, ka tāpat būs jādodas uz aptieku, bet tā Jūs samazināsiet pavadāmo laiku sabiedriskā vietā.
 - Ja esat atgriezies no JEBKURĀM ārzemēm pēdējo 14 dienu laikā, nekādā gadījumā nenāciet uz doktorātu un nestaigājiet apkārt (tai skaitā uz veikalu), bet ZVANIET!
Profilaktiskās apskates tiek atceltas uz ārkārtas situācijas laiku. Bērnu profilaktiskās potes iespējams saņemt norādītā laikā, iepriekš piesakoties zvanot.
Telefona nr. saziņai 64162344 (Jaunpiebalga)
Šos punktus ievērosim Vecpiebalgas doktorātā visos pieņemšanas punktos!
Lūdzam šo informāciju nodot arī visiem saviem tuvākajiem, tai skaitā, kaimiņiem.

Aktualitātes

aktualitatespasakumidomes lemumidokumentiiepirkumipakalpojumi

Autortiesības © 2021 Cēsu novada Jaunpiebalgas apvienības pārvalde. Visas tiesības aizsargātas.
Reģistrācijas Nr. 90000031033  Gaujas iela 4, Jaunpiebalga, Jaunpiebalgas pagasts, Cēsu novads, LV-4125