Aktualitātes Drukāt
Ceturtdiena, 10 maijs 2018 16:59

4.maijs.014. maijā Jaunpiebalgas kultūras namā izskanēja ģimeņu dziedāšanas svētki “Mana mazā Latvija”. Koncertu kuplināja 8 skanīgas, sirdssiltas, patiesas un skaistas Jaunpiebalgas novada ģimenes: Silu – Ruņģu ģimene, Kitija Stauvere ar savu meitiņu Evelīnu, Grīnbergu – Makaru ģimene, fantastiskie brāļi Kromaņi, Jānis Žagariņš ar saviem tuviniekiem, Deņu ģimene, Eihentālu ģimene un Ērgļu – Cīpuru dzimta, kuru uzruna ļoti aizkustināja pasākuma vadītājus un skatītājus.

Koncerts bija no sirds izdevies, tāpēc lielu paldies sakām visām ģimenēm, pasākuma vadītājiem Dagnim Tihovskim un Linardam Punculim, Aijai un Jānim, kas padarīja skanošākus citu ģimeņu priekšnesumus, paldies mūsu atbalstītājiem – ZS “Ķelmēni” un SIA “Piebalgas kūpinātava”. Un paldies kuplajam apmeklētāju pulkam, kas pēc koncerta cēlās kājās, lai kopīgi vienotos dziesmās.
Šis ģimeņu dziedāšanas koncerts noteikti ir aizsākums skaistai un noturīgai tradīcijai ik gadu – turpmāk Latvijas brīvības svētkus svinēsim kopā – ar Piebalgas ģimenēm, dziesmām un kopābūšanu.
Patiesā cieņā - Ieva un Egita

4.maijs.02

 

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 10 maijs 2018 17:02
 
Joomla15 Appliance - Powered by TurnKey Linux