Izstāde “Mana atpūta- mans prieks” Drukāt
Piektdiena, 13 aprīlis 2018 14:55

valasprieki.0127.04 - 20.05 Jaunpiebalgas novada domes zālē
Jaunpiebalgas pagasta bibliotēka organizē rokdarbu un vaļasprieku izstādi “Mana atpūta- mans prieks”

Piebaldzēniem, kā zināms, ir daudz un dažādi brīvā laika pavadīšanas veidi. Viņi dzied, dejo, audzē puķes, nodarbojas ar sportu, ceļo, fotografē, cep kūkas… Daudziem vaļasprieki rodas, pateicoties viņu prasmīgajām rokām, radošumam un vēlmei iemācīties jaunas prasmes. Bieži vien par šiem hobijiem zina tikai paši tuvākie cilvēki.
Aicinām ikvienu piebaldzēnu līdzdarboties un piedalīties šīs izstādes tapšanā, jo tā ir iespēja padižoties, pārsteigt, iepriecināt un iedvesmot citus. Lai izstāde būtu daudzveidīga un interesanta, lūdzam iedzīvotājus būt atsaucīgiem un līdz 25.aprīlim uz bibliotēku atnest priekšmetus: kolekcijas, rokdarbus, amatniecības izstrādājumus, medību trofejas, ceļojumu fotogrāfijas u.c.
Izstāde būs aplūkojama Jaunpiebalgas novada domes mācību klasē no 27.aprīļa līdz 18.maijam. Pēc tam tās eksponātus varēsiet saņemt atpakaļ.
Piektdien, 27.aprīlī plkst.16:00 Jaunpiebalgas novada domes zālē visi interesenti aicināti uz grāmatas “Māras zīmē ierakstīti. Amatniecība un lietišķā māksla Jaunpiebalgas novadā” atvēršanas svētkiem, kuru laikā notiks arī izstādes “Mana atpūta- mans prieks” atklāšana.

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 13 aprīlis 2018 14:59
 
Joomla15 Appliance - Powered by TurnKey Linux