facebook icon

Saistībā ar valdības izsludināto ārkārtas situāciju valstī, sekojot līdzi noteiktajām Slimību profilakses un kontroles centra rekomendācijām, lai ierobežotu Covid-19 vīrusa izplatību un rūpētos par darbinieku un apmeklētāju veselību, no 16. marta līdz 14. aprīlim, Jaunpiebalgas novada dome ir izdevusi rīkojumu pārtraukt apmeklētāju pieņemšanu klātienē novada pašvaldības iestādēs/struktūrvienībās.

No 16.marta līdz 14. aprīlim pašvaldības pakalpojumus nodrošināsim neklātienes formā:

! Jaunpiebalgas novada domei iesniegt iesniegumu iespējams:
   1) parakstot ar drošu elektronisko parakstu un nosūtot to uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.;
   2) iesniegt iesniegumu izmantojot portālu Latvija.lv, izvēloties- “Iesniegums iestādei” un iesniegt izmantojot internetbankas vai citus autorizācijas rīkus;
   3) atstājot iesnieguma oriģinālu Jaunpiebalgas novada domes priekštelpā, tam īpaši paredzētā pastkastē.
Ja nepastāv šāda iespēja, apmeklētājam ir iespēja zvanīt uz tālruņa numuru 64162440 vai rakstīt uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ar sev interesējošo jautājumu, darbinieks izvērtēs pakalpojuma nepieciešamību un steidzamību, un tikai tad darbinieks noteiks tikšanos klātienē, ja jautājuma risināšana būs neatliekama vai neiespējama, izmantojot iepriekš norādītos iesniegumu iesniegšanas veidus.

! Maksājumus veikt tikai caur internetbanku, pabalstu saņemšanai norādīt bankas kontus;
! Ar pašvaldības darbiniekiem aicinām sazināties, izmantojot e-pastus vai tālruņus;
! Aktuālā informācija, iesniegumi, veidlapas un kontaktinformācija pieejama www.jaunpiebalga.lv;

Iedzīvotāji ir aicināti izmantot portālā Latvija.lv e-pakalpojumus, kur ir pieejami vairāk nekā 700 e-pakalpojumi, turklāt lielu daļu no tiem pilnībā var pieteikt un saņemt elektroniski bez nepieciešamības doties klātienē uz iestādi. Īpaši tas attiecas uz dažādu pabalstu pieteikšanu, dzīvesvietas deklarēšanu, dažādu izziņu saņemšanu no valsts reģistriem. Tieši tāpat elektroniski var nosūtīt iesniegumu jebkurai iestādei, iesniegt gada ienākumu deklarāciju u.c.

Zosēnu pagasta pārvaldē no 16.marta apmeklētāji klātienē netiks pieņemti. Ar pagasta pārvaldes vadītāju, sociālā dienesta darbinieku un bāriņtiesas darbinieku aicinām sazināties caur e-pastiem vai tālruni – T. 64129837 , Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .
Dzimtsarakstu nodaļā apmeklētāji klātienē netiks pieņemti. Klātienē veiks tikai dzimšanas reģistrāciju vai miršanas reģistrāciju, iepriekš sazinoties pa tālruni 26482506, e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Atkārtotu civilstāvokļa apliecību un izziņu pieprasīšanu, lūdzam veikt, izmantojot portālu Latvija.lv, obligāti norādot kontakttālruni, lai varam ar Jums sazināties.
Sociālais dienests pakalpojumu sniegšanu nodrošinās attālināti, izmantojot saziņu caur e-pastu vai tālruni. Ja nav iespējams nodrošināt attālinātu pakalpojumu sniegšanu iedzīvotājiem (piem., sociālā pakalpojuma funkcija, veselības aprūpes funkcija) apmeklētāju pieņemšana klātienē notiks tikai iepriekš sazinoties pa tālruni vai e-pastu. Dokumentus un iesniegumus būs iespējams ievietot slēdzamā pastkastē, kas atrodas novada domes ēkas priekštelpā. Tālrunis saziņai 28004439, 25451020, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

LŪDZAM vecākus izvērtēt vai bērnus uz bērnudārzu vest līdz 14.aprīlim un rast veidu, kā nodrošināt savu bērnu pieskatīšanu mājas apstākļos, kā arī darba devējus atbalstīt vecākus, nodrošinot iespēju saviem darbiniekiem pieskatīt bērnus mājas apstākļos! Lai nepieciešamības gadījumā nodrošinātu pirmsskolas pakalpojumu sniegšanu vecākiem, kas paši nevar nodrošināt bērnu pieskatīšanu, pirmsskolas izglītības iestādē ir izveidota dežūrgrupa. Lai apmeklētu pirmsskolas izglītības iestādi, vecākiem reizi nedēļā ir jāiesniedz pirmsskolas izglītības iestādē rakstisks apliecinājums, ka bērns un ģimene nav pēdējo 14 dienu periodā bijuši ārvalstīs un nav bijuši kontaktā ar Covid-19 saslimušajiem vai kontaktpersonām, un vecākiem nav iespēju citādi nodrošināt bērna pieskatīšanu.

Līdz 14. aprīlim tiek pārtraukta mācību procesa norise klātienē visās izglītības iestādēs, nodrošinot mācības attālināti. Pārcelta ir arī valsts centralizēto pārbaudījumu darbu norise uz laikposmu no 2020. gada 12. maija līdz 15. maijam;

Jaunpiebalgas novada bibliotēkas no 13. marta līdz 14. aprīlim tiek slēgtas apmeklētājiem.
Šajā laika posmā bibliotēkā nenotiks plānotie pasākumi, netiks nodrošināti datorpakalpojumi.
Aicinām lasīt bezmaksas e-grāmatas: latviešu valodā https://www.3td.lv/, izmantot attālinātu pieeju Letonikas datu bāzei https://www.letonika.lv/Login.aspx#section-clients, izmantot Latvijas Nacionālās bibliotēkas digitalizētos materiālus www.lnb.lv u.c.interneta resursus.
Konsultācijas, informāciju par attālināto resursu izmantošanu, dokumentu elektronisko piegādi vai iespēju veikt grāmatu apmaiņu:
• T. 29230240 vai 64107903, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (Jaunpiebalgā)
• T. 64129690 vai 28362119, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (Zosēnu pagastā),

Līdz 14.aprīlim Jaunpiebalgas novadā tiek atcelti visi amatiermākslas kolektīvu mēģinājumi, tiek atcelti visi Jaunpiebalgas kultūras nama un Zosēnu kultūras sabiedriskā centra publiskie pasākumi, tiek pārtraukta Lietišķās un tēlotājas studijas darbība, tiek slēgts Bērnu un jauniešu centrs “Tagad” un Jauniešu interešu centrs “GVD”.
Aicinām iedzīvotājus īstenot piesardzības pasākumus, sekot līdzi aktuālajai informācijai Veselības ministrijas, kā arī Slimību profilakses un kontroles centra mājaslapās, televīzijā un citos plašsaziņas līdzekļos.
Lūgums iedzīvotājiem atbildīgi izturēties pret savu un līdzcilvēku veselību, bez īpašas vajadzības neapmeklējot publiskas vietas.

Aktualitātes

aktualitatespasakumidomes lemumidokumentiiepirkumipakalpojumi

Autortiesības © 2019 Jaunpiebalgas novada dome. Visas tiesības aizsargātas.
Reģistrācijas Nr. 90000031033  Gaujas iela 4, Jaunpiebalga, Jaunpiebalgas pagasts, Jaunpiebalgas novads, LV-4125