facebook icon

pazinojumssplaukPamatojoties uz MK rīkojumu par ārkārtējas situācijas izsludināšanu valstī, rūpējoties par sabiedrības veselību un vīrusa COVID-19 izplatības ierobežošanu
uz laiku no 23 .marta līdz 14.aprīlim
Jaunpiebalgas sporta un atpūtas laukums,
Jaunpiebalgas vidusskolas sporta laukums un āra trenažieri,
rotaļlaukums un sporta laukums pie Zosēnu pagasta pārvaldes
apmeklētājiem TIEK SLĒGTI!

atdNo 19.marta tiks samazināts reģionālo maršrutu autobusu reisu skaits saistībā ar valstī noteikto ārkārtējo situāciju Covid-19 izplatības samazināšanu.  
Plānojot braucienu, pārbaudi aktuālo kustības sarakstu 1188 vai mūsu mājaslapā www.atd.lv

liela talka SmallLielā Talka tiek pārcelta uz 16.maiju
ico pdf lasīt varāk (pdf)

paziņojums dzimtsarakstiJaunpiebalgas novada Dzimtsarakstu nodaļa informē, ka no 16. marta līdz 14. aprīlim pārtrauc klientu apkalpošanu klātienē, ņemot vērā valstī izsludināto situāciju Covid-19 vīrusa dēļ.
Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtas situāciju, Jaunpiebalgas novada Dzimtsarakstu nodaļa no 16. marta līdz 14. aprīlim klātienē veiks tikai dzimšanas reģistrāciju un miršanas reģistrāciju iepriekš sazinoties pa tālruni 26482506
Atkārtotu civilstāvokļa apliecību un izziņu pieprasīšanu, lūdzam veikt, izmantojot portālu Latvija.lv, obligāti norādot kontakttālruni, lai varam ar Jums sazināties.
Lūdzam atlikt dokumentu kārtošanu, kas nav steidzama, ja tas prasa apmeklējumu klātienē uz vēlāku laiku.
Informācija pa tālruņiem 64162365, 26482506 vai e-pastā Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..
Esam atbildīgi pret sevi, pret saviem līdzcilvēkiem!

doktorats - Ja ir akūtas problēmas - vispirms lūdzam zvanīt, Jums sniegs tālākas norādes.
 - Ja zāles iet uz beigām - lūdzu, zvaniet! Ir saprotams, ka tāpat būs jādodas uz aptieku, bet tā Jūs samazināsiet pavadāmo laiku sabiedriskā vietā.
 - Ja esat atgriezies no JEBKURĀM ārzemēm pēdējo 14 dienu laikā, nekādā gadījumā nenāciet uz doktorātu un nestaigājiet apkārt (tai skaitā uz veikalu), bet ZVANIET!
Profilaktiskās apskates tiek atceltas uz ārkārtas situācijas laiku. Bērnu profilaktiskās potes iespējams saņemt norādītā laikā, iepriekš piesakoties zvanot.
Telefona nr. saziņai 64162344 (Jaunpiebalga)
Šos punktus ievērosim Vecpiebalgas doktorātā visos pieņemšanas punktos!
Lūdzam šo informāciju nodot arī visiem saviem tuvākajiem, tai skaitā, kaimiņiem.

bridinajumsPamatojoties uz Ministru kabineta 12.martā izsludināto ārkārtas situāciju valstī saistībā ar Covid-19 izplatību, Jaunpiebalgas novada dome informē, ka no 2020.gada 13.marta līdz 14.aprīlim klātienes mācības Jaunpiebalgas vidusskolā (1.-12.klasei) un Mūzikas un makslas skolā tiek pārtrauktas!
Pirmsskolas izglītības grupiņas turpinās darboties pastiprinātā veselības kontroles režīmā.
Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai, ņemt vērā ārkārtas situācijas ietvaros noteiktos ierobežojumus.
Vairāk par ierobežojumiem valsts līmenī šeit: https://www.mk.gov.lv/…/par-arkartejas-situacijas-izsludina…
Jaunpiebalgas novada dome aicina iedzīvotājus būt atbildīgiem par savu un līdzcilvēku veselību, ievērojot visus noteiktos Slimību profilakses un kontroles centra ieteikumus!

INFORMĀCIJA JAUNPIEBALGAS NOVADA IEDZĪVOTĀJIEM PAR ĀRKĀRTAS SITUĀCIJU VALSTĪ
Ņemot vērā visā Latvijas valsts teritorijā izsludināto ārkārtējo situāciju līdz 2020. gada 14. aprīlim, ar mērķi ierobežot COVID-19 izplatību, Jaunpiebalgas novada dome informē, ka no 2020.gada 13.marta līdz 14. aprīlim:
1. Jaunpiebalgas novadā esošās izglītības iestādes – Jaunpiebalgas vidusskola (1.-12.klasei) un Jaunpiebalgas Mūzikas un mākslas skola savu darbu turpinās attālināti, izņemot centralizētie valsts pārbaudījumi, kas norisināsies klātienē;
2. Bērni var apmeklēt pirmsskolas izglītības iestādi, taču pirms tam vecākiem nepieciešams iesniegt rakstisku apliecinājumu, ka bērns un ģimene nav apmeklējuši Covid-19 skartās valstis vai teritorijas, nav bijis kontaktā ar Covid-19 saslimušajiem vai kontaktpersonām un vecākiem nav iespēju citādi nodrošināt bērna pieskatīšanu;
3. Tiek atcelti visi amatiermākslas kolektīvu mēģinājumi Jaunpiebalgas novadā.
4. Tiek atcelti visi Jaunpiebalgas kultūras nama un Zosēnu kultūras sabiedriskā centra publiskie pasākumi.
5. Tiek pārtraukta Lietišķās un tēlotājas studijas darbība;
6. Tiek slēgts Bērnu un jauniešu centrs “Tagad” un Jauniešu interešu centrs “GVD”;
7. Tiek slēgtas Jaunpiebalgas novada trenažieru zāles;
8. Jaunpiebalgas novada dome turpinās savu ierasto darbu, taču aicinām ikvienu iedzīvotāju izvērtēt apmeklējuma nepieciešamību pašvaldības iestādes un doties tikai neatliekamos gadījumos, pēc iespējas vairāk izmantojot elektroniskos sakaru līdzekļus, attālinātu pakalpojumu saņemšanu, kā arī izvērtēt nepieciešamību veikt skaidrās naudas norēķinus Jaunpiebalgas novada domes kasē, pēc iespējas vairāk izmantojot elektronisko norēķinu iespējas;
9. Aicinām Jaunpiebalgas novada bibliotēkas galvenokārt izmantot tikai grāmatu apmaiņai, pieejamos datorus tikai mācību procesam.
10. Informācija no Jaunpiebalgas novada valsts un pašvaldības vienotā klientu apkalpošanas centra – VARAM aicina iedzīvotājus izmantot e-pakalpojumus, arī zvanīt un rakstīt e-pastā tieši Jaunpiebalgas novada VPVKAC. Portālā www.latvija.lv  pieejami vairāk kā 700 e-pakalpojumi, turklāt lielu daļu no tiem pilnībā var pieteikt un saņemt elektroniski bez nepieciešamības apmeklēt iestādi.

Kontakti saziņai: T: 64162440, E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Aicinām iedzīvotājus īstenot piesardzības pasākumus, sekot līdzi aktuālajai informācijai Veselības ministrijas, kā arī Slimību profilakses un kontroles centra mājaslapās. Lūgums iedzīvotājiem atbildīgi izturēties pret savu un līdzcilvēku veselību, bez īpašas vajadzības neapmeklējot publiskas vietas.

Līdz 14.aprīlim Jaunpiebalgas novada domē, Jaunpiebalgas pagasta bibliotēkā, Zosēnu pagasta pārvaldē, Zosēnu pagasta bibliotēka, pārtraukta klientu apkalpošana klātienē
Aicinām nepieciešamības gadījumā sazināties ar Jaunpiebalgas novada domi - T.64162440, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Zosēnu pagasta pārvaldi t.64129837, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Dzimtsarakstu nodaļa: 26482506, e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Sociālais dienests: 28004439, 25451020, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Jaunpiebalgas pagasta bibliotēku – t. 29230240, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Zosēnu pagasta bibliotēku – 28362119, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Aktualitātes

aktualitatespasakumidomes lemumidokumentiiepirkumipakalpojumi

Autortiesības © 2019 Jaunpiebalgas novada dome. Visas tiesības aizsargātas.
Reģistrācijas Nr. 90000031033  Gaujas iela 4, Jaunpiebalga, Jaunpiebalgas pagasts, Jaunpiebalgas novads, LV-4125